Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Uber купує британську технологічну Autocab

Uber купує британську технологічну Autocab

Це розширить присутність американської компанії в Британії

Uber купує британську технологічну Autocab
фото www.flickr.com/photos/126859006@N07/16540140746

Американська Uber Technologies оголосила про придбання британської технологічної компанії Autocab, яка продає програмне забезпечення для бронювання і оренди авто приватним компаніям.

Як повідомляє Reuters, угода розширить присутність Uber в Великобританії і дозволить компаніям, які надають послуги таксі і приватним компаніям з оренди автомобілів, що використовують програмне забезпечення Autocab, розширюватися, «щоб запропонувати більше можливостей для отримання прибутку місцевим водіям».

Uber заявляє, що придбання Autocab дозволить зв'язати людей, які відкривають додаток Uber в місцях, де ця послуга недоступна, з іншими операторами в Британії.

Компанії не розкривають суму угоди і не надають більш докладної інформації про неї.

«Autocab успішно працює з операторами таксі і приватними операторами оренди по всьому світу більше 30 років, і Uber може багато чому навчитися на його досвіді», – зазначили в Uber.

Крім того, Uber буде шукати додаткові способи збільшення доходів, пов'язані з платформою послуг, наприклад доставкою їжі.

Uber постраждала від різкого падіння кількості користувачів цього року після того, як пандемія COVID-19 змусила водіїв і клієнтів залишатися вдома. Компанія повідомила, що в квітні через карантинні  заходи поїздки скоротилися приблизно на 80%.

Нагадаємо: Uber дозволила співробітникам за бажанням продовжити роботу з дому до червня 2021 року. Компанія також пообіцяла видати кожному співробітнику по $500 на облаштування домашнього офісу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті