Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Затримані «вагнерівці» скоювали злочини в Білорусії – Лукашенко

Затримані «вагнерівці» скоювали злочини в Білорусії – Лукашенко

Білоруський президент наголосив, що проти країни триває гібрида війна

Затримані «вагнерівці» скоювали злочини в Білорусії – Лукашенко
фото president.gov.by/

Білоруський президент Олександр Лукашенко сказав, що затримані росіяни, яких Мінськ називає найманцями з російської ПВК Вагнера, скоювали злочини на території Білорусії. Про це він сказав, коментуючи переговори з президентом України Володимиром Зеленським, який просив білоруську владу видати тих затриманих, хто брав участь в бойових діях в Донбасі, передає Reuters.

«Моя позиція була однозначною: у нас є білоруські закони, правопорушення вони здійснювали на території Білорусі. Все те, що у нас сьогодні в Слідчому комітеті виявлено, ми знаємо», – сказав Лукашенко.

Президент Білорусі, як повідомляє «Белта», також наголосив, що держава не допустить дестабілізації ситуації в країні під час виборів.

«Чесно зізнаюся, і, напевно, ви мені нового не скажете: ми не знаємо, на що вони здатні. Ми навіть не знаємо, хто вони. Або це американці з натовцями, або з України нас хтось підганяє, або нас східні брати так сильно «люблять» – ми навіть не знаємо. Йде гібридна війна проти Білорусі, і ми повинні чекати капостей з будь-якого боку. Що ми, до речі, і робимо», – підкреслив він.

За словами Лукашенка, в Білорусі вже затримано чимало людей, які – і це вже доведено – ставили перед собою за мету дестабілізувати обстановку в країні. І мова далеко не тільки про затримання членів ПВК.

«Відомі імена, прізвища, адреси, паролі, явки. До чудес іноді доходить. Засоби масової інформації насторожують нас, що нас тут хочуть захопити американці, натовці. Деяких людей затримали з американськими паспортами, одружених на американках, що працюють в Держдепі. Але з багнетами наперевагу їх захищають російські керівники», – звернув увагу глава Білорусі.

Нагадаємо: напередодні Лукашенко заявив, що готовий дати «зелене світло» правоохоронним органам країни, щоб вони прискорили процес передачі Україні бойовиків ПВК Вагнера, які воювали на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті