Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Модернізація КП «Вода Донбасу» розрахована на три роки

Модернізація КП «Вода Донбасу» розрахована на три роки

Проєкт реалізують у співпраці зі швейцарськими партнерами

Модернізація КП «Вода Донбасу» розрахована на три роки
Президент України Володимир Зеленський
Фото: фейсбук-сторінка ОП

Комунальне підприємство «Вода Донбасу», яке забезпечує подачу води в Донецькій області, буде модернізоване протягом трьох років. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час спілкування з журналістами у Часовому Яру на Донеччині, яке транслював Офіс глави держави у фейсбуці.

«Упродовж трьох років, я впевнений, під керівництвом голови обласної державної адміністрації з нашими партнерами, швейцарськими компаніями, ми все зробимо. Це точно. Головне модернізувати все те, що під землею, бо підприємство дуже велике», – сказав Зеленський.

Він додав: «Головне, щоб ми ні від кого не залежали, і щоб була чиста питна вода щодня для наших людей».

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко підтвердив, що модернізація «Води Донбасу» розрахована на три роки, вартість проєкту становить понад 5 млрд грн.

Як повідомлялося, комунальне підприємство «Вода Донбасу» забезпечує питною водою близько 4 млн мешканців Донецької області, зокрема й на тимчасово окупованій території. З 2014 року об’єкти КП неодноразово зазнавали обстрілів з боку незаконних збройних формувань, через що періодично припинялася подача води.

КП «Компанія «Вода Донбасу» з 2015 року отримує гуманітарну допомогу від уряду Швейцарії щодо забезпечення якості питної води для населення Донецької області. За 2016-2019 роки компанія одержала допомогу на суму 49,8 млн грн.

Згідно з новою швейцарською Програмою співробітництва з Україною на наступні три роки, на потреби «Води Донбасу» у 2020 році виділено 1,4 млн швейцарських франків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті