Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
«Північний потік 2»: сенатори США пригрозили порту Мукран «фінансовим руйнуванням»

«Північний потік 2»: сенатори США пригрозили порту Мукран «фінансовим руйнуванням»

В порту зберігаються труби для будівництва російсько-німецького газопроводу

«Північний потік 2»: сенатори США пригрозили порту Мукран «фінансовим руйнуванням»
фото DR

Сенатори США Тед Круз, Том Коттон і Рон Джонсон написали лист керівництву компанії Faehrhafen Sassnitz, яка є оператором порту Мукран, де зберігаються труби для завершення трубопроводу «Північний потік 2», і пригрозили «фінансовим руйнуванням» підприємства в разі участі в продовженні робіт над проектом. Про це пише газета Handelsblatt.

«Якщо ви продовжите надавати товари, послуги і підтримку проекту «Північний потік 2», то ви зруйнуєте майбутній фінансовий стан свого підприємства», – йдеться в листі, датованому 5 серпня. Сенатори пригрозили значними наслідками компанії, якщо вона негайно не припинить використовувати Мукран як логістичну базу для Nord Stream 2. Саме там пришвартовано судно-трубоукладач «Академік Черський», яке називають можливим добудовником «Північного потоку 2».

Сенатори вважають, що Faehrhafen Sassnitz «свідомо забезпечує проект важливими товарами, послугами і надає іншу підтримку», наприклад в постачанні російського екіпажу провіантом.

«Ваше постачання [баржі] «Фортуни» або «Академіка Черського» точно можна буде піддати санкціям, якщо одне з суден опустить в воду трубу для «Північного потоку 2», – йдеться в листі.

Сенатори наголосили, що санкції можуть бути прийняті проти всіх, хто так чи інакше буде пов'язаний з проектом – керівників компаній, акціонерів і співробітників фірм.

Тед Круз є одним з основних критиків проекту «Північний потік 2» в США і одним з ініціаторів законопроекту про розширення санкцій щодо газопроводу.

Нагадаємо, німецькі екологи подали ще один позов проти «Північного потоку 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті