Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Капітану танкера «Делфі» винесли вирок

Капітану танкера «Делфі» винесли вирок

Йому призначили покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 рік

Капітану танкера «Делфі» винесли вирок
Фото: pm.od.court.gov.ua

Капітану судна «Делфі», яке сіло на мілину поблизу Одеси, винесли вирок – рік обмеження волі з випробним терміном. Про це повідомляється на сайті Приморського районного суду Одеси.

«За результатами повного та всебічного судового розгляду, врахувавши щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення як обставини, що пом’якшують покарання, суд ухвалив визнати обвинуваченого винним та призначити йому покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 рік», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цим же рішенням суд звільнив капітана від відбування покарання, призначивши іспитовий термін в один рік. Його обвинувачували у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 276 КК (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту).

«На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, строком на 1 рік», – вказується на сайті.

Як повідомлялося, у ніч проти 22 листопада 2019 року штормові хвилі зірвали з якоря танкер «Делфі», який перебував в акваторії порту «Південний». Біля узбережжя Одеси судно лягло на мілину, членів екіпажу евакуювали. З танкера стався витік нафтопродуктів.

Власник судна повинен був до 31 березня 2020 року вжити заходів для підйому затонулого танкера, проте так і не зробив цього.

Спроби компанії-підрядника «Smart Marine Concept» зняти з мілини танкер «Делфі» завершилися невдачею.

Як заявив 27 липня на брифінгу в Одесі в.о. директора ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький, підприємство здійснить процедуру вибору компанії-підрядника й укладення відповідного договору про зняття аварійного танкера «Делфі» з мілини біля узбережжя Одеси до кінця серпня поточного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті