Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Нацбанк підписав меморандум про взаєморозуміння з IFC

Нацбанк підписав меморандум про взаєморозуміння з IFC

Він включає подальші кроки у підвищенні фінансової інклюзії в країні та розвитку фінтеху

Нацбанк підписав меморандум про взаєморозуміння з IFC
На фото зліва направо: голова Національного банку Кирило Шевченко та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар
Фото: фейсбук-сторінка НБУ

Національний банк та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) підписали меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомляє пресслужба НБУ у фейсбуці.

Голова Національного банку Кирило Шевченко та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Співпраця IFC та Національного банку має на меті запровадити нові фінансові продукти для громадян та малого бізнесу, розширити доступ до рахунків та кредитів у фінансових установах, зробити фінансові послуги доступнішими, якіснішими, використовуваними та забезпечити захист прав споживачів фінансових послуг.

«Меморандум з IFC – це важливий крок уперед. Залученість громадян до фінансової системи, доступ до фінансових послуг, захищеність клієнтів фінансових установ – пріоритети нашої спільної роботи», – зазначив Шевченко.

Нацбанк підписав меморандум про взаєморозуміння з IFC

Міжнародна фінансова корпорація також надаватиме технічну допомогу Національному банку, допомагатиме з розробленням та втіленням національної стратегії фінансової інклюзії.

На початку 2020 року Національний банк України спільно з іншими регуляторами фінансового ринку затвердили Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року. Стратегія передбачає розвиток фінансового сектору за п’ятьма основними напрямами: зміцнення фінансової стабільності; сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки; розвиток фінансових ринків; розширення фінансової інклюзії; впровадження інновацій у фінансовому секторі.

30 липня Кирило Шевченко підтвердив готовність підписати Меморандум про взаєморозуміння з IFC, який включає подальші кроки у підвищенні фінансової інклюзії в країні та розвитку фінтеху.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті