Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Twitter буде маркувати «залежні» ЗМІ, які фінансуються державою

Twitter буде маркувати «залежні» ЗМІ, які фінансуються державою

В соцмережі вважають редакційну політику таких видань непрозорою

Twitter буде маркувати «залежні» ЗМІ, які фінансуються державою
фото Shutterstock

Twitter початку маркувати акаунти державних ЗМІ з країн, що входять до Ради Безпеки ООН, зокрема, Росії, Великобританії, Китаю, Франції, і США. Соцмережа не просуватиметься такі ЗМІ або їх твіти через свою систему рекомендацій, пише vc.ru з посиланням на повідомлення адміністрації соцмережі.

«Для прозорості та практичності ми починаємо з обмеженої і чітко визначеної групи країн, а потім розширюємося в майбутньому на більш широке коло країн», – йдеться в повідомленні.

Мова йде про ЗМІ, в яких «держава здійснює контроль над редакційним контентом», уточнили в компанії. Наприклад, російський пропагандистський канал RT та ін.

 Але медіа з незалежними редакціями, що фінансуються державою, наприклад, BBC в Великобританії або NPR в США, позначатимуться не будуть.

Крім того, маркування з'явиться і у головних редакторів або старших співробітників таких ЗМІ.

Позначення також з'являться у акаунтів ключових державних чиновники, додала Twitter. На урядові акаунти не вплине заборона просувати в рекомендаціях.

Нагадаємо, Twitter  покарав президента США Дональда Трампа за поширення дезінформації, заблокувавши сторінку його штабу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті