Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Facebook та Twitter покарали Трампа за поширення дезінформації

Facebook та Twitter покарали Трампа за поширення дезінформації

Facebook вперше видалив пост американського лідера, а Twitter взагалі заблокував сторінку його штабу

Facebook та Twitter покарали Трампа за поширення дезінформації
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30618472576

Соціальна мережа вперше видалила пост президента США Дональда Трампа. Мова йде про відео-інтерв'ю, розміщене на його сторінці, в якому він заявляє, що діти «майже невразливі» до COVID-19. Пізніше Twitter наслідував її приклад, заблокувавши офіційний акаунт, пов'язаний з кампанією по переобранню Трампа @TeamTrump, в якому також було розміщене відео.

Як повідомляє CNBC, відеофрагмент є частиною інтерв'ю Fox News, в якому президент наполягав на тому, щоб школи відкрили свої двері. У ньому Трамп наголошує, що діти менше схильні до ризику зараження новим коронавірусом, за його словами, у цієї категорії людей є «майже повний імунітет» від інфекції.

«Це відео містить помилкові твердження про те, що група людей невразлива до COVID-19, що є порушенням нашої політики зловмисної дезінформації про COVID», – сказав представник Facebook.

У Twitter пояснили, що повідомлення, опубліковане виборчим штабом президента, порушує правила соцмережі.

У акаунта @TeamTrump близько 2 мле підписників. Офіційний особистий профіль президента @RealDonaldTrump, у якого більше 84 млн фоловерів, обмеження не торкнуться.

Як повідомлялось, раніше Трамп чітко висловив свою позицію щодо освітнього процесу у США, він заявив, що школи в країні мають повторно відкритись восени навіть в умовах глобальної пандемії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті