У 2021 році США вирішили провести власне «Євробачення»

У 2021 році США вирішили провести власне «Євробачення»

До проведення American Song Contest буде створена академія, присвячена цьому конкурсу

У 2021 році США вирішили провести власне «Євробачення»
https://eurovision.tv

У США в 2021 році планується проведення американської версії «Євробачення» – American Song Contest. Про це йдеться в повідомленні Європейського мовного союзу (EBU).

«Згідно з нинішнім задумом, в американській версії American Song Contest віч-на-віч зійдуться артисти, що представляють різні штати», – повідомив EBU.

Після відбіркових етапів пройдуть півфінали, а завершиться змагання «великим фіналом».

Як заявив виконавчий директор конкурсу «Євробачення» Мартін Остердаль, всесвітня популярність цього фестивалю, що спирається на свою 65-річну історію, «все ще зростає».

Настав час провести подібне шоу в Америці, зазначив він, підкресливши, що «любов до музики універсальна», і вона «може долати кордони і об'єднувати людей».

За даними EBU, до проведення American Song Contest буде створена академія, присвячена цьому конкурсу. Члени академії сформують журі з артистів і відомих представників музичної індустрії. Це журі разом з аудиторією в регіонах буде відбирати талановитих виконавців з 50 штатів для участі в конкурсі. Можуть бути відібрані як сольні виконавці та дуети, так і музичні групи до шести осіб.

Нагадаємо, в цьому році конкурс «Євробачення» було скасовано через коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло