Смертність від коронавірусу в США перевищила рубіж в 160 000 осіб

Смертність від коронавірусу в США перевищила рубіж в 160 000 осіб

Водночас переговори про економічну допомогу в Вашингтоні зазнали невдачі

Смертність від коронавірусу в США перевищила рубіж в 160 000 осіб
фото DR

Згідно з даними Reuters, опублікованими в п'ятницю, понад 160 000 американців померли від COVID-19 з початку пандемії. Одночасно з цим стало відомо, що переговори між демократами в Конгресі і Білим домом щодо законопроекту про економічну допомогу зазнали невдачі, передає Голос Америки.

Видання  зазначає, що кількість випадків зараження COVID-19 зростає в 20 штатах США, а епіцентр захворювання зміщується з південних «сонячних» штатів, таких як Каліфорнія, Флорида і Техас, на Середній Захід.

У той час, як в США по всій країні було зафіксовано 10 000 смертей від коронавірусу за останні дев'ять днів, політичні лідери країни досі розходяться щодо таких питань, як відкриття шкіл, тестування, закриття підприємств і накази про обов'язкове носіння масок.

Доктор Мелані Томпсон, лікар-терапевт з Атланти, зазначає: «Вибрані політики повинні почати ставитися до цієї кризи як до проблеми суспільної охорони здоров'я, а не політики. Федеральний уряд і влада штатів повинні субсидіювати доступ до експрес-тестів для шкіл і будинків престарілих. Конгресу необхідно забезпечити фінансовий захист найбільш вразливих громадян, включаючи працівників служб життєзабезпечення», – сказав Томпсон.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін і глава апарату Білого дому Марк Медоуз заявили, що вони будуть рекомендувати президенту Трампу випустити виконавчий указ про допомогу американцям, які страждають від пандемії.

Переговори Білого дому з провідними демократами в Конгресі в п'ятницю зазнали невдачі. Демократи заявили, що згодні скоротити свою пропозицію на $3,4 трлн, але республіканці не хочуть піти їм назустріч і збільшити свою зустрічну пропозицію більш ніж удвічі – на $1 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло