ЦВК скасувала місцеві вибори в частині Донецької і Луганської областей

ЦВК скасувала місцеві вибори в частині Донецької і Луганської областей

Комісія дійшла висновку про неможливість проведення виборів депутатів на цих територіях

ЦВК скасувала місцеві вибори в частині Донецької і Луганської областей
https://www.cvk.gov.ua

Центральна виборча комісія України (ЦВК) скасувала місцеві вибори на окремих підконтрольних українській владі територіях Донецької та Луганської областей. Вони були заплановані на 25 жовтня 2020 року.

Причиною такого рішення стала ситуація на даних територіях, яка не дає можливості провести вільні й чесні вибори. Про це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК.

«Проаналізувавши інформацію, надану Донецькою та Луганською військово-цивільними адміністраціями, Комісія дійшла висновку про неможливість проведення виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад цих областей та відповідних сільських, селищних, міських голів», – йдеться в повідомленні.

Як вказує ЦВК, до переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.

Разом з тим, Комісія взяла до відома висновок Луганської ВЦА про те, що на території Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області на частині виборчих дільниць, зокрема, № 440265, 440266, 440271, 440272, 440277, неможливо здійснювати організацію підготовки та проведення місцевих виборів.

Нагадаємо, як повідомлялося, вибори до районних рад 25 жовтня цього року пройдуть вже за новим адміністративно-територіальним устроєм України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло