В Україні ведеться робота над визначенням кримськотатарського народу як корінного – Зеленський

В Україні ведеться робота над визначенням кримськотатарського народу як корінного – Зеленський

З початком тимчасової окупації Криму питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу стало ще більш актуальним

В Україні ведеться робота над визначенням кримськотатарського народу як корінного – Зеленський
фото: ukrinform.ua

Володимир Зеленський заявив, що в Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного. Про це повідомляється на сторінці Офісу Президента України у фейсбуці. 

«Врегулювання цього питання назріло давно, і ми нарешті маємо поставити в ньому крапку. Впевнено можемо сказати – обов’язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму», – зазначив Глава держави з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу.

Зеленський зауважив, що з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

«Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України», – сказав Президент.

Нагадаємо: ВР прийняла постанову про нелегітимність голосування за поправки до Конституції РФ в Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло