Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Затонулий танкер «Делфі» підійматимуть коштом приватної компанії

Затонулий танкер «Делфі» підійматимуть коштом приватної компанії

Профінансує компанія «Бруклін-Київ»

Затонулий танкер «Делфі» підійматимуть коштом приватної компанії
фото: dumskaya.net

Затонулий біля узбережжя Одеси нафтовий танкер «Делфі» підіймуть без використання державних коштів. Операцію, за власною ініціативою, фінансуватиме ТОВ «Бруклін-Київ». Підготовчі роботи вже розпочалися. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у фейсбуці.

«Одна з приватних компаній звернулася з пропозицією здійснити роботи з підняття судна без використання державних коштів. Роботи з суднопійдому виконуватиме ТОВ «Краншип», а ТОВ «Бруклін-Київ» виступили з ініціативою профінансувати операцію, за що їм безмежно вдячні», – заявив міністр.

Криклій пояснює, що при виборі підрядників було 2 важливих критерії  – спроможність виконати поставлені задачі та можливість заощадження коштів платників податків.

Також він повідомив, що 10 серпня, був підписаний тристоронній договір між ОФ ДП «АМПУ», ТОВ «Краншип» та ТОВ «Бруклін-Київ».

«Бруклін-Київ» – найбільший приватний стивідор Одеського порту, який належить відомому бізнесмену та президенту Асоціації стивідорів ОМТП Юрію Губанкову. 

Раніше повідомлялося, що танкер Delfi уже завдав збитків екології майже на $20 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті