Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
McDonald's позивається до свого ексочільника із наміром стягнути десятки мільйонів доларів

McDonald's позивається до свого ексочільника із наміром стягнути десятки мільйонів доларів

Внутрішнє розслідування показало, що Стів Істербрук мав сексуальні відносини із колегами та приховав це під час звільнення

McDonald's позивається до свого ексочільника із наміром стягнути десятки мільйонів доларів
фото www.flickr.com/photos/16441604@N07/24090836514

McDonald's намагається стягнути десятки мільйонів доларів зі свого колишнього гендиректора Стіва Істербрука, які були виплачені йому в якості вихідної допомоги після звільнення. Як повідомляє CNBC, компанія обвинуватила свого ексочільника у брехні щодо його романтичних відносин з колегами.

Як відомо, в листопаді 2019 року правління мережі швидкого харчування оголосило про припинення роботи Істербрука через відносини із співробітником/-цею компанії. В ході внутрішнього розслідування відкрились факти про їхнє листування, обмін відео та світлинами, при цьому сам Істербрук відкидав наявність сексуального контакту із будь-ким з компанії .

«McDonald's не терпить поведінки будь-якого співробітника, який не відображає наших цінностей», – заявив Кріс Кемпчінскі, який наразі очолює McDonald's.

В компанії розповідають, що в липні цього року з анонімних джерел їй стало відомо про відносини Істербуока з колегою. Окрім того, також були виявлені випадки сексуальних відносин ще з трьома колегами. В ході розслідування з'ясувалося, що колишній гендиреткор брехав компанії і знищив інформацію про його неналежну поведінку. Імена співробітників компанія не розкрила.

У позові стверджується, що Істербрук сказав слідчим в жовтні, що у нього були відносини тільки з одним співробітником. Нещодавно виявлені докази включають десятки оголених або відверто сексуальних фотографій і відео жінок, включно із зображеннями співробітниць чоловіка, які були зроблені в кінці 2018 або на початку 2019 року і відправлені у вигляді вкладень з його корпоративного облікового запису електронної пошти на його особисту адресу. В позові також вказано, що Істербрук нібито видалив ці фотографії і електронні листи зі свого телефону до того, як його обшукав слідчий.

На додачу, було встановлено, що Істербрук схвалив грошову винагороду в вигляді акційна сотні тисяч доларів колезі, з якою (яким) у нього були романтичні відносини. Цей факт також вказаний у позові.

Правління McDonald's заявило, що не підписувало б угоду про грошову допомогу Істербруку у зв’язку із звільненням, якби воно знало про це факти.

Як повідомляється, загальний обсяг винагороди, отриманої ним при звільненні, міг скласти близько  42 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті