Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Шоумен Притула йде в мери Києва від «Голосу»

Шоумен Притула йде в мери Києва від «Голосу»

Це оголосили на з'їзді партії

Шоумен Притула йде в мери Києва від «Голосу»
фото: goloszmin.org

Шоумен і член політради партії «Голос» Сергій Притула буде балотуватися в мери столиці від цієї політсили. Про це повідомляється на сайті партії «Голос».

«Я тут живу, тому я розумію, що єдиний спосіб щось змінити навколо нас – це взяти на себе відповідальність за зміни. Відповідальність від небайдужості відрізняється однією штукою – дією. Тому для мене за честь перебувати зараз серед вас – людей, які взяли на себе відповідальність та вирішили йти на вибори. Я вдячний вам за це рішення. Ми з вами готові до відповідальності. І сьогодні я готовий сказати – я тут живу, в Києві, в столиці України – і я йду на вибори київського міського голови. Я дякую «Голосу» та всім, хто мене підтримує, за величезний кредит довіри. І я здатен виправдати цю довіру», – сказав Притула. 

Також голова партії Кіра Рудик представила регіональні команди Львівщини, Тернопільщини, Франківщини, Буковини, Волині, Рівненщині, Одещини, Донеччини, Дніпропетровщини, Житомирщини, Вінничини, Черкащини, Закарпаття, Київщини, Кіровоградщини, Чернігівщини та Херсонщини. Загалом – 107 команд.

Нагадаємо: на виборах мера Кличка готові підтримати майже 42% киян, телеведучого Сергія Притулу (11,6%) і депутатку від «Слуги народу» Ірину Верещук (9,4%).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті