FlixBus запустив автобусні рейси Київ-Варшава
Наразі в Україні діють 11 ліній FlixBus, дев’ять з них – міжнародні

Автобусний оператор FlixBus запускає рейси за маршрутом Київ-Варшава, з зупинками в Житомирі, Рівному та Радомі (Польща).
Як повідомляє Інтерфакс-Україна, автобуси Київ-Варшава відправляються з Києва в середу і суботу о 16:00 з автостанції «Київ» (ул.Сімона Петлюри, 32), з Варшави по вівторках о 15:30 з автовокзалу «Варшава-заходная».
Перевізник нагадує своїм клієнтам про необхідність ретельно перевіряти правила в'їзду в країну призначення.
Всього наразі в Україні працюють 11 ліній FlixBus: дев'ять міжнародних (Одеса-Прага-Пльзень, Київ-Краків-Прага, Київ-Варшава, Київ-Вільнюс, Київ-Краків-Росток, Київ-Кельн, Київ-Карлсруе, Київ- Штутгарт, Київ-Будапешт-Відень) і три внутрішніх (Київ-Одеса-Затока, Київ-Львів, Київ-Ужгород).
Flixbus – німецька транспортна компанія, що здійфснює пасажирські автобусні перевезення по всій Європі і США. Заснована в 2013 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Берліні. Послуги Flixbus надаються у співпраці з регіональними автобусними компаніями по всій Європі.
Нагадаємо: FlixBus з 25 червня відновив роботу в Україні на окремих міжнародних маршрутах
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].