В SkyUp анонсували маршрути на зимовий сезон з Києва та регіональних аеропортів

В SkyUp анонсували маршрути на зимовий сезон з Києва та регіональних аеропортів

Зимовий розклад починає діяти з 25 жовтня

В SkyUp анонсували маршрути на зимовий сезон з Києва та регіональних аеропортів
фото www.flickr.com/photos/kevinbietry/49707035156

Український лоукост SkyUp анонсував і відкрив продаж квитків на 13 додаткових маршрутів з Києва і регіональних аеропортів України, які планує виконувати в зимовому розкладі 2020/2021 років, який почне діяти 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляє галузеве видання avianews.com, додаткова маршрутна мережа з Києва буде включати п'ять напрямків: Белград, Братиславу, Стокгольм, Амман і Коломбо. Всі рейси авіакомпанія планує обслуговувати з частотою два рази на тиждень. На маршрут Київ-Коломбо квитки можна буде купити тільки в обидві сторони.

Зі Львова SkyUp полетить в Дубай, Неаполь, Прагу, Париж і Тель-Авів. Частота польотів складе два рази в тиждень за винятком Праги – в столицю Чехії авіакомпанія планує виконувати три рейси на тиждень.

Регіональну програму в зимовий розклад SkyUp доповнить рейсами з Харкова до Праги (три рейси на тиждень), Париж і Дубай (по два рейси на тиждень).

Нагадаємо: днями авіакомпанія анонсувала плани по польотах в зимовий розклад з Києва по 15 маршрутам в міста Чехії, Туреччини, Італії, Грузії, Франції, Вірменії, Іспанії, Словаччини і Португалії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло