SoftBank передумала і вирішила дати WeWork ще $1 млрд

SoftBank передумала і вирішила дати WeWork ще $1 млрд

Раніше глава SoftBank заявляв, що більше не рятуватиме мережу коворкінгів

SoftBank передумала і вирішила дати WeWork ще $1 млрд
фото www.flickr.com/photos/hackaday/49699036478

Японська холдингова компанія SoftBank Group вирішила посилити підтримку WeWork, щоб мережа коворкінгів могла компенсувати збитки, викликані пандемією COVID-19. Як повідомляє FT, японський інвестор погодився надати кредит в розмірі $1,1 млрд.

Раніше Softbank інвестував в WeWork $10 млрд. Фінансові вливання мають допомогти WeWork скоротити значні грошові збитки в другій половині кварталу, повідомила фінансовий директор мережі Кімберлі Росс.

Нове фінансування, є «ще однією ознакою того, що SoftBank продовжує підтримувати наш бізнес», збільшує грошові кошти та грошові зобов'язання нью-йоркської фірми до $4,1 млрд , додала вона.

Як повідомляється, що через коронакризу WeWork довелося заплатити $116 млн за так звану реструктуризацію компанії, включаючи виплати по скороченню штату. У минулому році в WeWork працювало 14 000 співробітників, станом на сьогодні – 5 600.

Для Softbank це поворотний момент. Коли засновнику Softbank Масайосі Сону довелося повідомити своїм акціонерам про рекордні збитки в розпал кризи, він пообіцяв більше не рятувати WeWork великими фінансовими вливаннями. Ось чому це його нове рішення викликало критикув Японії. Ціна акцій Softbank на ранкових торгах втратила понад 2%.

Одним з найбільшим розчарувань для SoftBank  в 2019 році стало відкладення запланованого виходу на біржу компанії WeWork. Більше про ситуацію можна дізнатись із матерілу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».  

У зв’язку з провалами двох своїх основних проектів – WeWork та Uber, SoftBank Group Corp повідомила про свої перші квартальні збитки за 14 років.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло