Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Атракціон небаченої щедрості: Трамп дав TikTok ще 45 днів

Атракціон небаченої щедрості: Трамп дав TikTok ще 45 днів

У ByteDance буде час, щоб розібратися з потенційною угодою для TikTok в США

Атракціон небаченої щедрості: Трамп дав TikTok ще 45 днів
фото pixabay.com

Президент США Дональд Трамп видав указ, згідно з яким китайська компанія ByteDance повинна продати або відокремити свій бізнес TikTok в США протягом 90 днів. Нове розпорядження дає ByteDance ще 45 днів на роздуми і організацію угоди з продажу свого популярного додатку, повідомляє The Verge.

«Є переконливі докази, які змушують мене думати, що ByteDance ... може вдатися до дій, які загрожують підірвати національну безпеку Сполучених Штатів», – вказав Трамп в своєму наказі.

Нове розпорядження було сприйняте як хороша новина для TikTok і його майбутнього в США, принаймні, в порівнянні з тим, що було зроблено Трампом минулого тижня. Попередній указ міг змусити магазини додатків в США припинити поширення TikTok, якби ByteDance не уклала угоду про відмову від нього протягом 45 днів.

Нове рішення Трампа дає ByteDance час, щоб розібратися з потенційною угодою для TikTok в Сполучених Штатах, повідомляє видання.

Згідно з останнім указом, ByteDance повинен знищити всі копії даних TikTok користувачів із США, і проінформувати Комітет з іноземних інвестицій в США (CFIUS), коли він це зробить.

Нагадаємо: нещодавно видання WSJ повідомило, що TikTok більше року збирав унікальні ідентифікатори мільйонів пристроїв, які дозволяють за додатком відстежувати користувачів в інтернеті без можливості вимкнути функцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті