В Англії закривають останню вугільну шахту, яка пропрацювала майже 200 років

В Англії закривають останню вугільну шахту, яка пропрацювала майже 200 років

Великій Британії потрібно майже 8 млн тонн вугілля на рік і цей попит в основному задовольняється шляхом імпортних поставок, які надходять з Росії та США

В Англії закривають останню вугільну шахту, яка пропрацювала майже 200 років
фото: news.sky.com

В англійському графстві Дарем закривають останню в країні комерційну вугільну шахту Bradley Mine, яка пропрацювала майже 200 років. Про це повідомляє Sky News.

Згідно з повідомленням, Шахта Бредлі виробляла 150 000 тонн вугілля на рік, а робітники зараз стоять перед невизначеним майбутнім.

Зазначається, що після того як плани з розширення ділянки провалилися, кар'єр відкритого типу, що видобуває 150 000 тонн вугілля на рік, закриється.

Великій Британії потрібно майже 8 млн тонн вугілля на рік. Цей попит в основному задовольняється шляхом імпортних поставок, які надходять з Росії та США.

У Шотландії та Уельсі досі діє кілька невеликих копалень. Але і їм лишаються лічені місяці. Остання з таких копалень має закритися в жовтні 2022 року. Вугільна промисловість Англії вже багато років перебуває в занепаді. Страйки шахтарів, масові звільнення і запеклі бої через закриття шахт в 1980-х роках не змогли врятувати її.

Остання глибока шахта в Келлінглі в Північному Йоркширі закрилася п'ять років тому. Відтоді єдине місцеве вугілля видобувається з відкритих шахт, таких як Bradley Mine.

Нагадаємо: Британія взяла на себе зобов’язання забезпечити виробництво електроенергії без вугілля до 2025 року. 

Раніше повідомлялося, що Британія вступає в рецесію після обвалу економіки на 20,4%. Країна платить високу ціну за повільне реагування на COVID-19. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло