Рейтинг надійних забудовників

Рейтинг надійних забудовників

Mind розпочинає масштабний проєкт

Этот материал также доступен на русском языке
Рейтинг надійних забудовників

На порталі Mind.ua стартує масштабний проєкт – «Рейтинг надійних забудовників». Перше місто, яке аналізуватиметься, – столиця. Київ динамічно розвивається, і саме тут працює більшість найвагоміших гравців будівельного ринку України. Рейтинг готується у співробітництві з сервісом Monitor.Estate.

Його мета – сприяти встановленню прозорості на ринку. Ми не можемо замінити генплан, взяти на себе функції ДАБІ або правоохоронних органів, але можемо проаналізувати діяльність великих гравців і оцінити надійність і ризики їхньої моделі роботи.

Проєкт складатиметься з двох частин: серії інтерв'ю з керівниками найбільших забудовників і самого індексу, який буде враховувати безліч параметрів. Серед них – фінансова модель, законність виділення землі, наявність дозвільних документів, репутація бенефіціарів, кредитне навантаження, відповідність генплану і багато інших.

Важлива відмінність: Mind робить рейтинг. Рейтинг – це комплексний аналіз якісних і кількісних чинників. Аналіз їхнього впливу на характеристику, що рейтингується, – в нашому випадку «надійність», і ранжування компаній згідно з підсумковою оцінкою.

Будь-які списки компаній, відранжовані за одним показником – будь то квадратні метри чи кількість квартир – не несуть жодної змістовної цінності для потенційних покупців та інвесторів у житлове будівництво.

Дослідження ринку в рамках підготовки рейтингу буде публічним, найважливіші висновки Mind публікуватиме в окремих матеріалах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло