Захворіло у світі
164,342,171
Померло у світі
3,406,543
Вилікувалось у світі
144,318,293
Захворіло в Україні
2,160,095
Померло в Україні
48,469
Вилікувалось в Україні
1,882,344
AB InBev Efes переходить на використання преформи з новим стандартом горловини на всіх своїх ПЕТ-лініях в Україні
Реклама

AB InBev Efes переходить на використання преформи з новим стандартом горловини на всіх своїх ПЕТ-лініях в Україні

За прогнозами компанії, тільки за 2020 рік перехід на стандарт РСО 1881 в Україні дозволить зменшити обсяг витраченого пластику в упаковці більш ніж на 160 тонн

Этот материал также доступен на русском
AB InBev Efes переходить на використання преформи з новим стандартом горловини на всіх своїх ПЕТ-лініях в Україні
Фото: ppt-online.org/23200

Компанія AB InBev Efes Україна закінчує перехід на преформу зі стандартом горловини РСО 1881 на всіх ПЕТ-лініях заводів. Ключова відмінність нового стандарту від попереднього РСО 1810 ― зменшення ваги і висоти горловини преформи. Також зменшуються вага і висота ковпачка ПЕТ-пляшки.

Стандарт РСО 1881 дозволяє не тільки помітно заощадити матеріали і знизити витрати на виготовлення упаковки, а й зменшити кількість пластикових відходів, таким чином скорочуючи шкідливий вплив на екосистему планети. Матеріали, з яких виробляються преформа і ковпачок, при переході на стандарт РСО 1881 не змінюються. Також незмінною залишається товщина стінок ПЕТ-пляшки.

За прогнозами компанії, тільки за 2020 рік перехід на стандарт РСО 1881 в Україні дозволить зменшити обсяг витраченого пластику в упаковці більш ніж на 160 тонн.

«Дбайливе ставлення до довкілля є однім з найважливіших завдань сьогодення. Наша компанія продовжує впроваджувати дружні до навколишнього середовища стандарти на своїх пивоварнях, щоб мінімізувати вплив на екосистему. Перехід на нову преформу з укороченою горловиною на всіх наших ПЕТ-лініях допоможе істотно скоротити використання пластику», ― коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Всього на пивоварнях AB InBev Efes Україна встановлено 4 ПЕТ-лінії. У період з січня до лютого 2020 року компанія вже перевела на преформу з новим стандартом горловини три ПЕТ-лінії на своїх пивоварнях у Миколаєві, Харкові та Чернігові. Перевести ще одну ПЕТ-лінію на Харківській пивоварні на преформу зі стандартом горловини РСО 1881 компанія планує вже в жовтні.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev і регіональної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller; локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill; квасу «Село і люди».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті