«Байєр» і Temasek створили нову компанію з вирощування овочів

«Байєр» і Temasek створили нову компанію з вирощування овочів

У компанію інвестовано близько $30 млн

«Байєр» і Temasek створили нову компанію з вирощування овочів
фото: landlord.ua

Bayer і інвестиційний фонд Temasek оголосили про створення нової компанії Unfold з центральним офісом в місті Девіс (Каліфорнія). Про це повідомляється на сайті «Байєр».

Вона буде розробляти інноваційні технології для вирощування овочів на вертикальних фермах. У компанію інвестовано близько $ 30 млн. Bayer планує передати новій компанії частину своєї гермоплази – генетичного матеріалу, наприклад, насіння для проведення досліджень. Завдання компанії, яку очолить Джон Парсел, – розробка нових сортів овочів.

Вертикальні ферми – це фактично багатоярусні теплиці. Вирощування овочів на них не вимагає багато землі і використання великої кількості природних ресурсів, потреба в логістиці та транспортуванні нижче в порівнянні зі звичайними фермами. Інвестиції у вертикальні ферми останнім часом суттєво зростають, в основу із-за зменшення орних земель та зростаючого попиту на продукцію місцевого виробництва, а також збільшення урбанізації.

«Глобальні виклики, з якими ми стикаємося, вимагають нас змінювати звичайні аграрні практики. Нам потрібно знайти спосіб поставки їжі в великі міста, зменшуючи негативний вплив сільського господарства на навколишнє середовище. Зменшення відходів і поліпшення якості, походження їжі і споживча цінність продуктів стають все більш важливими з зростаючим населення світу », – зазначає керівник відділу сільського господарства в Temasek Джон Васке.

Нагадаємо: «Sanofi» купує американську біофармацевтичну компанію «Principia Biopharma» за $3,68 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті