Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
Президент вручив Збройним силам сертифікати на новітнє озброєння та техніку

Президент вручив Збройним силам сертифікати на новітнє озброєння та техніку

Загальний ресурс на національну безпеку й оборону у порівнянні з минулим роком збільшено майже на 28 млрд грн

Президент вручив Збройним силам сертифікати на новітнє озброєння та техніку
Президент України Володимир Зеленський
Фото: фейсбук-сторінка ОП

Підрозділи Збройних сил України 23 серпня отримають 132 зразки озброєння та військової техніки, 38 одиниць засобів зв'язку та 78 приладів спостереження. Про це заявив Президент Володимир Зеленський на церемонії підняття Державного Прапора.

«Сьогодні до підрозділів Збройних сил для виконання завдань за призначенням передається 132 зразки озброєння та військової техніки, 38 одиниць засобів зв'язку, 78 приладів спостереження. Це модернізовані танки Т-64, новітні бронетранспортери, бойові машини піхоти та тактичні броньовані машини, а також сучасні комплекси радіоелектронної боротьби та засоби спостереження», – сказав Зеленський.

Він акцентував, що переоснащення нашого війська, прийняття на озброєння новітніх бойових систем, приведення органів військового управління до стандартів НАТО є для нас обов'язком

Глава держави також нагадав, що цьогоріч загальний ресурс на національну безпеку й оборону у порівнянні з минулим роком збільшено майже на 28 млрд гривень, і, попри пандемію COVID-19, видатки на цю сферу залишилися незмінними.

Після виступу Президент вручив сертифікати на озброєння представникам Збройних сил України.

Раніше в інтерв'ю Mind голова громадської ради при Державному космічному агентстві Едуард Кузнєцов говорив, що Україна користується чужими супутниками, тобто доступ до секретної інформації відкритий.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті