Зустріч радників лідерів «нормандської четвірки» перенесено

Зустріч радників лідерів «нормандської четвірки» перенесено

Про нову дату проведення буде повідомлено додатково

Зустріч радників глав держав «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) перенесли на більш пізній термін через відрядження представника Франції. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

«Зустріч радників лідерів держав-учасників нормандського формату переноситься в зв'язку з відрядженням радника Президента Франції Еммануеля Бонна», – йдеться в повідомленні.

Радники глав країн нормандського формату мали провести переговори 28 серпня в Парижі. Про нову дату зустрічі повідомлять додатково, уточнили в прес-службі офісу українського лідера.

Раніше про дату зустрічі радників глав-держав учасниць «нормандського формату» щодо врегулювання ситуації на Донбасі повідомив президент України Володимир Зеленський.

Як відомо, 9 грудня о Парижі вперше за три роки пройшла зустріч лідерів «нормандської четвірки». За її підсумками лідери прийняли комюніке, в якому відзначені три пункти.

Перший – негайні заходи щодо стабілізації ситуації на Донбасі, включаючи повне припинення вогню.

Друге – заходи щодо імплементації політичних положень Мінських угод, включаючи продовження закону про особливий статус т.зв. «ДНР/ЛНР», а також інкорпорування «формули Штайнмайера» в українське законодавство.

Третє – лідери «нормандської четвірки» просять глав МЗС своїх країн і політичних радників забезпечити виконання досягнутих домовленостей, а також погоджуються на проведення ще однієї зустрічі протягом чотирьох місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло