Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування
Реклама

АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

 

АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

За 27 років існування АГРОМАТ перетворився з невеликого учасника ринку керамічної плитки та сантехніки в одного з лідерів індустрії. Річний оборот компанії перевищує 2,5 млрд грн.

АГРОМАТ – це справжнє місто сучасних дизайнерських ідей. Тут першими з’являються світові новинки з щорічних міжнародних виставок: iSaloni, Cersaie, Cevisama, ISH. Народжуються та розвиваються українські бренди. Зустрічаються кращі українські архітектори та дизайнери.

На сьогоднішній день мережа АГРОМАТ налічує 20 магазинів по всій Україні, магазин в Батумі (Грузія), який відкрився в 2019 році, а також інтернет-магазин.

До 27-річчя ми підготували 7 цікавих фактів про АГРОМАТ, його засновників і співробітників.

АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

1. АГРОМАТ був заснований 1993 року п’ятьма товаришами. Всі засновники – вихідці з заводу «Електронмаш».

Сергій Войтенко, Анатолій Тадай і Володимир Рева познайомилися ще студентами в гуртожитку КПІ. Фінансовий директор Ольга Башота працювала бухгалтером на заводі, Надія Рушелюк – у відділі енергетики. Спочатку фірма займала дві кімнати в гуртожитку, які молодим підприємцям виділив директор заводу. Як і багато комерсантів, в ті роки підприємці намагалися заробляти на перепродажі дефіцитних товарів. У перший же рік отримали істотний дохід від продажів акумуляторів аграріям. Зароблені гроші почали інвестувати у житло і під час ремонтів виявилося, що якісної керамічної плитки в країні просто немає. Так виникла ідея імпортувати плитку з-за кордону. Перші контракти були підписані зі словацькими та чеськими виробниками.

2. До 2008 року АГРОМАТ був гуртовим продавцем і реалізація продукції відбувалася здебільшого через дилерів-партнерів.

Після кризи 2008 року багато дилерів покинули ринок, а компанія вирішила розвивати власну роздрібну мережу. Наразі половину доходів компанія отримує від роздрібних продажів. Але і дистрибуція активно розвивається. З АГРОМАТом працюють більше 500 активних дилерів.

3. Найбільший в Європі спеціалізований центр з продажу плитки та сантехніки розташований в Києві на вул. Булаховського, 4.

Він був відкритий у 2000 році і займає площу 16 000 кв. м. Це справжнє місто ідей для інтер’єру. Продукція представлена у вигляді готових шоу-румів. Це комплексні рішення для ванних кімнат і всього дому.

Коли клієнт приходить до АГРОМАТу, з ним працює менеджер і 3D-візуалізатор. Вони допомагають підібрати оптимальне рішення для конкретної ситуації.

АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

4. За рік АГРОМАТ продає близько 7 млн кв. м керамічної плитки та більше 350 тис. одиниць сантехніки.

Крім того, компанія розвиває ще 6 напрямків: меблі, освітлення, кухні, паркет, натуральний камінь та сухі суміші.

5. АГРОМАТ має власну логістику. Автопарк компанії налічує 72 фури, які курсують по всій Європі та доставляють в Україну продукцію зі складів постачальників.

Крім того, компанія має 10 розподільних центрів по Україні, що дозволяє доставляти товари покупцям в термін.

6. Близько 1500 архітекторів і дизайнерів є членами КАДА – Клубу архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ.

АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

7. В штаті компанії працює більше 1500 людей. Середній стаж роботи одного працівника в компанії 15 років.

Корпоративний футбол, театр, теніс, шахи, запливи і марафони – це доповнення до класичної програми навчання і розвитку співробітників (поїздок на фабрики постачальників, виставок, лекцій, семінарів, уроків дизайну і курсів англійської). 

Завдяки ініціативі співробітників і всебічній підтримці засновників за 10 років існування футбольна команда АГРОМАТ перетворилася в Футбольний Клуб АГРОМАТ, який успішно відстоює честь країни в міжнародних турнірах. У Клубі грають 2 команди, працюють кваліфіковані тренери, йде робота над розвитком дитячого футболу. Два роки тому до свого 25-річчя компанія відкрила власне поле для міні-футболу.

Корпоративному театру АГРОМАТ 4 роки. За цей час були поставлені: «Ханума» Авксентія Цагарелі, «12 ніч» Вільяма Шекспіра, «Божевільний день, або Одруження Фігаро» П'єра Бомарше, «В джазі тільки дівчата» Біллі Уайлдера. До постановок залучаються професійний режисер і хореограф, а все інше створюється співробітниками. Вистави проходять на кращих сценах країни: в театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві та у Львівській Національній Опері.

АГРОМАТ святкує 27-річчя з дня заснування

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті