Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Сьогодні всі шахти працюють – Буславець

Сьогодні всі шахти працюють – Буславець

Прем’єр-міністр та очільниця Міненерго привітали шахтарів із професійним святом, а також здійснили спуск до шахти «Торецька»

Сьогодні всі шахти працюють – Буславець
Виконувачка обов'язків міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець
Фото: Facebook/Ольга Буславець

В.о. міністра енергетики Ольга Буславець відзначила, що завдяки злагодженим діям Міністерства енергетики, Кабінету Міністрів України та державної компанії ПАТ «Центренерго» вдалося забезпечити стабільну роботу всіх державних шахт. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«Завдяки спільній роботі Міністерства, Уряду та компанії «Центренерго» 600 млн грн перераховано вугледобувним підприємствам. Це дало можливість заплатити зарплатню за рахунок реалізації вугільної продукції, а також заплатити за електроенергію. На сьогодні всі шахти працюють», – заявила Буславець під час візиту у складі делегації Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у Донецьку область з нагоди Дня шахтаря.

Вона нагадала, що донедавна шахти були у простої через борги за електричну енергію і, як наслідок, обмежене електропостачання.

«Сьогодні все максимально зроблено для вирішення проблем. Ми й надалі продовжимо працювати, щоб забезпечити стабільну роботу вугледобувних підприємств», – наголосила урядовець.

Зазначається, що Прем’єр-міністр та очільниця Міненерго привітали шахтарів із професійним святом, а також здійснили спуск до шахти «Торецька», де безпосередньо ознайомилися з умовами роботи гірників.

Нагадаємо, «Центренерго» розрахувалася з держшахтами. Компанія сплатила понад 600 млн грн у серпні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті