Родичі Віктора Цоя просять Путіна не допустити виходу фільму режисера Учітєля про музиканта

Родичі Віктора Цоя просять Путіна не допустити виходу фільму режисера Учітєля про музиканта

Вони стверджують, що не давали режисеру дозволів на використання імені чи зображень Цоя

Родичі Віктора Цоя просять Путіна не допустити виходу фільму режисера Учітєля про музиканта
Кадр з фільму режисера Рашида Нугманова «Голка. Ремікс »(2010)

Батько і син музиканта Віктора Цоя Роберт і Олександр Цой звернулися з листом до президента РФ Владіміра Путіна через фільм Олексія Учітєля «Цой». У зверненні вони називають фільм «вульгарним видовищем», яке порушує їхні права. Вони просять Путіна «невідкладно організувати перевірку» і «вжити належних заходів», передає Коммерсант.

Автори листа звернули увагу на те, що ні спадкоємці, ні музиканти групи «Кіно», ні інші правовласники і зацікавлені особи не давали згоди творцям фільму «Цой» своєї згоди на використання імені та зображення музиканта. Спадкоємці музиканта просять «вирішити неприпустиму ситуацію» в найкоротші терміни, не чекаючи рішення суду.

Раніше прем'єру фільму «Цой» режисера Учітєля, яким мав вийти в прокат 3 вересня, вирішили відкласти на невизначений термін. Причину перенесення режисер не назвав.

Картина приурочена до 30-річчя від дня смерті музиканта. Вигаданий сюжет фільму починається з ДТП, що сталася 15 серпня 1990 року трасі Слока-Талсі. В результаті зіткнення рейсового «Ікаруса» і «Москвича» Віктор Цой загинув. Героям фільму, які везуть з Риги до Ленінграда труну з тілом артиста, доводиться заново переглянути свої стосунки, вирішити, як жити далі.

Нагадаємо, у 2018 році в прокат вийшов інший фільм про легендарного музиканта – про нього в матеріалі Mind «Літо»: чим цікавий біографічний мюзикл про Віктора Цоя та цілу музичну епоху».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло