Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Швейцарський регулятор відкрив виконавче провадження проти Credit Suisse через шпигунство

Швейцарський регулятор відкрив виконавче провадження проти Credit Suisse через шпигунство

Гучний скандалом розгорівся в 2019 році через інформацію про стеження за колишніми співробітниками банку

Швейцарський регулятор відкрив виконавче провадження проти Credit Suisse через шпигунство
фото www.flickr.com/photos/eflon/15528828288

Швейцарська організація з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) заявила в середу, що порушила виконавче провадження проти другого за величиною швейцарського фінансового конгломерату у зв'язку зі справою про шпигунство, про яке стало відомо в минулому році. Про це повідомляє CNBC.

«FINMA відкрила виконавче провадження проти банку, в ході якого буде вивчати ознаки порушень закону про нагляд в контексті спостереження і діяльності банку щодо забезпечення безпеки, і, зокрема, питання про те, як ця діяльність була задокументована і контролювалася», – йдеться в заяві регулятора.

Зазвичай, такий розгляд займає кілька місяців.

В банку заявили, що повністю співпрацюватимуть із розслідуванням.

Скандал навколо банку розгорівся у вересні 2019 року, коли екс-очільник бізнесу з управління активами заможних клієнтів банку Ікбал Хан заявив, що за ним велося стеження. Ці звинувачення призвели до відставки головного операційного директора Credit Suisse П'єра-Олів'є Буї і CEO банку Тіджано Тіама.

Банк щосили намагався зменшити збитки, завдані скандалом. У жовтні голова Credit Suisse Урс Ронер вибачився перед Ханом і його сім'єю за «неправильну» операцію зі спостереження, яка, за його словами, нанесла «серйозного репутаційного збитку банку».

Внутрішнє розслідування, проведене юридичною фірмою Homburger в минулому році, показало, що Буї діяв сам, віддавши розпорядження про стеження за Ханом, який в липні раптово покинув швейцарського кредитора, щоб приєднатися до суперника UBS.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті