Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
«Слуги Народу» пропонують виділити Міністерству промисловості 50 мільйонів

«Слуги Народу» пропонують виділити Міністерству промисловості 50 мільйонів

Без деталізації, на що саме будуть витрачені гроші

«Слуги Народу» пропонують виділити Міністерству промисловості 50 мільйонів
Віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський
фото: defence-ua.com

Народні депутати фракції «Слуга Народу» подали законопроєкт, яким пропонують перерозподілити в державному бюджеті кошти у сумі 50,1 мільйона гривень на користь новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, без деталізації, на що саме будуть витрачені гроші.  Про це повідомляє організація StateWatch.

Серед ініціаторів проєкту народні депутати «Слуги Народу» Євгеній Шевченко, Валерій Зуб, Галина Третьякова, Георгій Мазурашу та Максим Павлюк.

Законопроєктом депутати пропонують перерозподілити 50,1 мільйона гривень з програми Мінекономіки на програму Мінстратегпрому «Керівництво та управління у сфері стратегічних галузей промисловості».

«Чому саме така сума зазначена ініціаторами змін до бюджету та на досягнення яких саме результатів будуть витрачені кошти не зазначено», – пояснює Statewatch.

У пояснювальній записці сформована мета витрат: «визначити міністерство головним розпорядником та забезпечити його фінансовими ресурсами для належного виконання покладених на нього функції з формування та реалізації відповідної державної політики».

Нагадаємо, за кілька місяців існування Мінстратегпрому в жодному офіційному документі не було сформовано, які саме галузі вважаються стратегічними. Натомість у міністерстві пояснили, що вони створені для «турботи держави» про «оборонку».

Раніше віцепрем'єр-міністр Олег Уруський заявив, що основну увагу зосередить на реформуванні оборонно-промислового комплексу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті