Ілон Маск націлився на енергетичний ринок Німеччини

Ілон Маск націлився на енергетичний ринок Німеччини

Якщо компанія вироблятиме та торгуватиме енергією в Європі, у Tesla є шанс знизити експлуатаційні витрати на свої автомобілі

Ілон Маск націлився на енергетичний ринок Німеччини
фото www.flickr.com/photos/rosenkjaer/8066545056

Ілон Маск, схоже, відкриває новий фронт в європейській битві за перевагу на ринку електромобілів – електрику. Як повідомляє Reuters, його компанія Tesla нещодавно отримала ліцензію, яка дозволить їй торгувати електроенергією в Західній Європі.

Компанія наразі проводить дослідження серед клієнтів в Німеччині щодо потенційного використання електроенергії Tesla для своїх автомобілів. Такі кроки, за словами консультантів і керівників енергетичної галузі, можуть підготувати підґрунтя для компанії – можливо, з одним або декількома партнерами – для того, щоб взятися за усталені комунальні підприємства в Німеччині, найбільшому енергетичному ринку Європи і серці автопрому.

Tesla, своєю чергою, відмовилася коментувати свої плани щодо енергетичного ринку.

Якщо компанія вироблятиме та торгуватиме енергією, у Tesla є шанс знизити експлуатаційні витрати на свої автомобілі в той час, коли конкуруючі виробники, такі як BMW, Audi, Porsche і Mercedes, випускають нові моделі електрокарів.

Це також може підвищити конкуренцію в сфері комунальних послуг з такими компаніями, як Vattenfall і EnBW, які інвестують в послуги електричної мобільності.

Tesla вже продає сонячні панелі і акумуляторну систему зберігання Powerwall для будинків, але тепер, схоже, розглядає продаж електроенергії безпосередньо клієнтам і використання домашніх систем зберігання для надання послуг в мережі.

У червні компанія стала учасником паризької платформи EPEX Spot, яка використовується для торгівлі електроенергією із Західної Європи за кордон.

Нагадаємо: Tesla збирається завершити будівництво свого нового заводу під Берліном в більш короткі терміни, ніж будівництво в Шанхаї. Очікується, що новий завод буде завершений до середини 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті