Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
ЄБРР видасть українському агрохолдингу додаткові $10 млн кредиту

ЄБРР видасть українському агрохолдингу додаткові $10 млн кредиту

Фінансування створить додаткову подушку ліквідності для компанії під час кризи COVID-19

ЄБРР видасть українському агрохолдингу додаткові $10 млн кредиту
Фото: фейсбук-сторінка Астарти

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить ТОВ «Зерно-Агротрейд» з агропромхолдингу «Астарта» додатковий транш кредиту на $10 млн на поповнення оборотних коштів. Таке рішення рада директорів банку ухвалила 2 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що таке фінансування створить додаткову подушку ліквідності для компанії під час кризи COVID-19.

ЄБРР вказує, що цей кредит є додатковим траншем до виділеного в серпні 2018 року кредиту на $20 млн.

«Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в восьми областях України. До його складу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 230 000 га і молочні ферми з 24 000 голів великої рогатої худоби, сім елеваторів, біогазовий комплекс і завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Віктор Іванчик – засновник і CEO агропромислового холдингу «Астарта», одного з найбільших в країні. Акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі. Іванчику належить 38,43%. Другий найбільший акціонер – канадський фінансовий холдинг Fairfax Financial Holdings Limited (28,06%), який у 2017 році викупив частку бізнесмена Валерія Короткова. На момент угоди йому належало майже 26% акцій

Крім агробізнесу, Іванчику належить бізнес-центр Astarta в Києві, який був відкритий у 2017 році. Партнером Іванчика в цьому проєкті є Коротков.

Прийомний син засновника «Астарти» Олександр Савілов створив мережу ресторанів швидкого здорового харчування «Salateira». Дружина Віктора Іванчика Ірина Іванчик є співвласницею мережі.

Раніше Mind писав, як працюватимуть аграрні розписки з відкриттям ринку землі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті