Топменеджера ПриватБанку призначили заступником голови НБУ

Топменеджера ПриватБанку призначили заступником голови НБУ

Кандидатуру Матузки для призначення на цю посаду подав Раді НБУ голова Національного банку Кирило Шевченко

Топменеджера ПриватБанку призначили заступником голови НБУ
Ярослав Матузка
фото: bank.gov.ua

Рада НБУ призначила керівника напряму з юридичної координації діяльності ПриватБанку Ярослава Матузку заступником голови Нацбанку. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«На посаді заступника голови НБУ Ярослав Матузка відповідатиме за діяльність фінансово-адміністративного та операційного блоку регулятора. Він приступить до виконання своїх обов'язків з дотриманням усіх необхідних процедур, визначених законодавством», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кандидатуру Матузки для призначення на цю посаду подав Раді НБУ голова Національного банку Кирило Шевченко.

«Підвищення ефективності роботи Національного банку та посилення його команди я вважаю своїм пріоритетним завданням. Я знаю Ярослава Матузку як результативного керівника та висококваліфікованого спеціаліста з правових питань. Він успішно захищав інтереси держави у справах ПриватБанку, зокрема супроводжував справи банку у міжнародних судових інстанціях. Фахові знання та досвід роботи у сфері державного фінансового управління безумовно стануть корисним надбанням для центрального банку. Його залучення до команди Нацбанку сприятиме модернізації наших внутрішніх процесів у питаннях фінансового управління, адміністрування та операційної діяльності», – заявив Шевченко.

До призначення у Національний банк Матузка із 2016 року працював у ПриватБанку, зокрема із 2018 року – керівником напряму з юридичної координації діяльності банку.

Крім того, був членом наглядової ради АТ АБ «Укргазбанк» у 2010-2017 роках та членом Ревізійної комісії АТ «Ощабданк» у 2011-2014 роках.

Раніше повідомлялося, що Шевченко вніс зміни у декларацію про свій майновий стан, вказавши зарплату в 477 791 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло