Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
У США спостерігається небачений попит на вогнепальну зброю - Smith & Wesson Firearms

У США спостерігається небачений попит на вогнепальну зброю - Smith & Wesson Firearms

Виробники зброї осідлали хвилю страху споживачів і прагнення до самозахисту

У США спостерігається небачений попит на вогнепальну зброю - Smith & Wesson Firearms
фото www.flickr.com/photos/30383341@N05/4718863104

Американська компанія-виробник вогнепальної зброї Smith & Wesson Firearms Co повідомила про збільшення виручку у більш двічі в порівнянні з минулим роком у зв’язку із заворушеннями та громадянськими протестами у країні.

Як повідомляє Forbes, як збройова промисловість виграла від божевільного попиту на вогнепальну зброю.

Smith & Wesson Firearms повідомила про зростання чистих продажів за квартал на 128% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до $278 млн. Компанія також повідомила про значне збільшення чистого прибутку до 55 млн доларів за квартал, або $0,97 центів на одну розбавленого акцію, в порівнянні з $1,7 млн за квартал минулого року, або $0,03 центи на розбавленого акцію.

Генеральний директор Марк Сміт пояснив рекордні продажі компанії зростаючим числом нових покупців і здатністю компанії розширювати свої виробничі потужності, щоб впоратися з безпрецедентним зростанням попиту.

«Це досягнення ясно показує нашу здатність швидко реагувати на зростання попиту», – сказав Сміт та додав, що «гнучка виробнича модель» дозволяє компанії нарощувати виробництво без додавання інфраструктури, яка простоювала б під час спадів.

Сміт прямо не вказував на громадянські заворушення, але саме це, як повідомляє видання, стало ймовірним каталізатором зростання продажів Smith & Wesson. За даними Національного фонду стрілецького спорту (NSSF) США, в 2020 році майже 5 млн американців придбали зброю вперше.

Як відомо, в неділю 23 серпня у штаті Вісконсін спалахнули масові протести після того, як поліцейські кілька разів вистрілили в чорношкірого чоловіка на очах у його дітей – 29-річного афроамериканця на ім'я Джейкоб Блейк, жителя міста Кеноша в штаті Вісконсін, Поліція заявила, що правоохоронці відреагували на конфлікт побутового характеру. ЗМІ повідомляють, що чоловік розбороняв двох жінок.

Інцидент стався через три місяці після загибелі від рук поліцейських афроамериканця Джорджа Флойда. Вбивство 46-річного Флойда викликало багатотисячні протести в країні і за її межами проти поліцейського насильства і расизму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті