Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Автопром Німеччини постраждав найбільше серед інших галузей економіки

Автопром Німеччини постраждав найбільше серед інших галузей економіки

Виробництво автомобілів перестало бути локомотивом зростання

Автопром Німеччини постраждав найбільше серед інших галузей економіки
фото DR

Автомобільна промисловість Німеччини більше не є визначальною для економічного зростання країни, випливає з дослідження Інституту німецької економіки (IW). Пандемія коронавірусу COVID-19 завдала автомобілебудівній галузі більшого збитку, ніж іншим сферам, пише видання Handelsblatt, посилаючись на результати дослідження IW.

Згдно з даними дослідження, на початку пандемії істотно постраждали глобальні ланцюжки поставок автопрому. Потім галузь зіткнулася з різким падінням попиту, який відновлюється дуже повільно. Ситуацію ускладнюють вже наявні серйозні надлишки потужностей і технологічні перетворення, передає Deutsche Welle.

«У результаті автомобільної індустрії вперше за десятиліття знову чекають відчутні корективи в сфері персоналу, і вона поки перестане бути локомотивом зростання в Німеччині», – вказали експерти.

8 вересня в відомстві федерального канцлера відбудеться нарада представників автопрому з урядом Німеччини і представниками регонів. У Християнсько-соціальному союзі (ХСС), що входить в правлячу коаліцію, закликали надати додаткову допомогу автомобілебудівникам і підтримати розвиток електроавтомобілів у Німеччині.

Тим часом канцлер ФРН Ангела Меркель не вважає за необхідне розширення вже існуючого пакету допомоги.

Як повідомлялося, Nissan запланував скоротити світове виробництво авто на 30%, оскільки коронавірусна криза ускладнює процес відновлення рентабельності компанії.

За матеріалами FinMarket

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті