Skoda припиняє виробництво найдешевшого електрокару Volkswagen Group
Citigo е iV більше не випускатимуть, автовиробник зосередиться на кросоверах

Skoda заявила про припинення виробництва своєї найбільш компактної моделі – електричного Citigo е iV.
Як повідомляє Automedia, з моменту прем'єри 3,6-метрового електромобіля пройшло трохи більше року, але наступника він та і не отримає, оскільки чеський виробник зосередиться на більших кросоверах.
Skoda Citigo з’явилась на світ в 2011 році, а її електрична версія Citigo е iV. була представлена в травні минулого року. Це була перша електрична модель Skoda. Продажі в Європі стартували в кінці 2019 року, але, незважаючи на відносно високий інтерес покупців, тільки через 9 місяців було прийнято рішення списати малолітражку.
Хоча електромобіль, як повідомляє, виявився популярним у Великобританії, директор з продажу та маркетингу Ален Фейві сказав, що «заміни Citigo не буде, і у нас немає намірів обзавестися автомобілем такого розміру в майбутньому».
Skoda Citigo е iV є найдешевшим електромобілем Volkswagen Group. Його ціна в Великобританії стартує від 17 455 фунтів, при цьому ідентичний Volkswagen e-up! вартує мінімум 23 555 фунтів стерлінгів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].