Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Китай оголосив про глобальну ініціативу щодо захисту даних

Китай оголосив про глобальну ініціативу щодо захисту даних

Таким чином КНР сподівається протидіяти США та переконати інші країни не відмовлятись від китайських технологій в мережах

Китай оголосив про глобальну ініціативу щодо захисту даних
фото www.flickr.com/photos/vkreay/139176692/

Китай запускає ініціативу щодо встановлення глобальних стандартів безпеки даних, протидіючи спробам США переконати країни захистити свої мережі від китайських технологій.

Як повідомляє Reuters, в межах своєї «Глобальної ініціативи з безпеки даних» Китай закликав всі країни забезпечити безпеку даних «всебічним, об'єктивним і заснованим на фактах чином».

Ініціатива закликає країни протистояти «масовому стеженню за іншими державами» і закликає технологічні компанії не встановлювати «бекдори» в своїх продуктах і послугах для незаконного отримання даних користувачів, контролю або маніпулювання системами і пристроями користувачів ».

Видання повідомляє, що китайські дипломати звернулися до урядів низки іноземних держав з проханням підтримати нову ініціативу Пекіна.

Нагадаємо: адміністрація президента США Дональда Трампа в останні місяці посилила обмеження для китайських компаній, посилаючись на міркування національної безпеки. Вашингтон також розгорнув ініціативу «Чиста мережа», щоб виключити китайські технологічні компанії, які вважаються загрозливими для національної безпеки.

Окремо Трамп в понеділок, 7 вересня, підняв ідею «розділення» економіки США і Китаю, припустивши, що Сполучені Штати не втратять гроші, якщо дві найбільші економіки світу перестануть вести бізнес.

Як повідомлялось, адміністрація президента США Дональда Трампа виступила проти великих китайських компаній, таких як Huawei Technologies і ByteDance, власникаTencent Holdings і TikTok, посилаючись на стурбованість з приводу національної безпеки і збору особистих даних. Компанії заперечують ці звинувачення.

Нещодавно материнська компанія TikTok, китайська ByteDance, попросила розробників популярного відеододатку підготувати план дій на випадок припинення операцій в США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті