Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Опозиціонерка Колеснікова порвала паспорт, щоб її насильно не вивезли з Білорусі – ЗМІ

Опозиціонерка Колеснікова порвала паспорт, щоб її насильно не вивезли з Білорусі – ЗМІ

Виїзд білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова та Івана Кравцова з країни був «насильницьким»

Опозиціонерка Колеснікова порвала паспорт, щоб її насильно не вивезли з Білорусі – ЗМІ
Марія Колесникова
фото tut.by

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що виїзд білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова і Івана Кравцова з країни був «насильницьким», а Марію Колеснікову видворити у такий спосіб не вдалося.

Як зазначив Геращенко у Facebook, «це не був добровільний виїзд. Це було насильницьке видворення з рідної країни з ціллю компрометації білоруської опозиції».

За його словами, усе було подано так, щоб здавалося, що «лідери опозиції кидають напризволяще сотні тисяч протестувальників проти режиму Лукашенко і втікають до затишної України».

Він наголосив також, що «Марію Колесникову не вдалося видворити з Білорусі, через те, що ця смілива жінка зробила дії по унеможливленню її переміщення через кордон».

Агентство Інтерфакс-Україна з власних джерел дізналося, що Колєснікова не перетнула кордон України, бо при спробі її насильного вивезення з території Білорусі вона порвала свій паспорт.

«При спробі фактичної депортації вона порвала паспорт і не могла бути пропущена прикордонниками на територію України», – сказав співрозмовник агентства

Держприкордонслужба підтвердила прибуття в Україну з Білорусі членів Координаційної ради білоруської опозиції Антона Роднєнкова та Івана Кравцова. Колесникова, за їхніми даними, на українську частину пункту пропуску не прибувала.

Як повідомляє TUT.BY, офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський повідомив, що Антон Роднєнков і Іван Кравцов затримані на території України після перетину кордону в рамках взаємодії.

Чи залишаться Роднєнков і Кравцов на території України чи їх перевезуть на територію Білорусі, Бичковський поки відповісти не зміг.

«Поки триває розгляд, напевно українці будуть зі свого боку розбиратися. Зараз проводяться заходи. Що з громадянами буде надалі, поки сказати не готовий. Ми знаходимося в контакті з українською стороною».

Нагадаємо: напередодні білоруські ЗМІ повідомили, що невідомі викрали в центрі Мінська одного з лідерів білоруської опозиції Марію Колеснікову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті