Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Китайська Skyrizon і DCH Ярославського подадуть нову заявку на покупку «Мотор Січ»

Китайська Skyrizon і DCH Ярославського подадуть нову заявку на покупку «Мотор Січ»

Попередня спільна заявка на покупку «Мотор Січі» із держконцерном «Укроборонпром», подана влітку 2019 року, була відкликана у зв’язку з новими домовленостями з DCH

Китайська Skyrizon і DCH Ярославського подадуть нову заявку на покупку «Мотор Січ»
Ілюстративне фото
фото: facebook.com/motorsich1

Китайська Skyrizon, «дочка» Beijing Xinwei Technology Group, і DCH Group Олександра Ярославського подадуть нову спільну заявку до Антимонопольного комітету України (АМКУ) на покупку «Мотор Січ». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформацію Xinwei, розміщену на шанхайській фондовій біржі.

Як повідомили у китайській компанії, 20 серпня АМКУ поінформував, що спільна заявка Skyrizon і DCH від 4 серпня вимагає додаткових матеріалів, робота над якими зараз ведеться.

Попередня спільна заявка на покупку «Мотор Січі» із держконцерном «Укроборонпром», подана влітку 2019 року, була відкликана у зв’язку з новими домовленостями з DCH. Xinwei також вказала, що суб'єкт угоди і акції цільових активів заморожені, тому успішне проведення цієї реорганізації все ще знаходиться під питанням.

Крім того Xinwei розповсюдила повідомлення на біржі, що акції її найбільшого акціонера Ван Цзина (володіє 29,3%) заморожені на три роки, як передані у заставу і у зв’язку з судовими суперечками з кредиторами, зокрема, однією з філій Bank of China.

Раніше повідомлялося, що китайські інвестори «Мотор Січі» готують арбітраж проти України на $3,5 млрд. Вони заявляють про порушення Україною її міжнародних зобов'язань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті