Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
В ЄС призначили нового комісара з питань торгівлі

В ЄС призначили нового комісара з питань торгівлі

Латвієць Валдіс Домбровскіс замінить на посаді Філа Хогана

В ЄС призначили нового комісара з питань торгівлі
Валдіс Домбровскіс
фото www.flickr.com/photos/finnishgovernment/16607480670

Валдіс Домбровскіс, який є одним з провідних лідерів економічної політики Європейського союзу (ЄС), стане комісаром ЄС з питань торгівлі після зміни керівництва в зв'язку з відставкою Філа Хогана минулого місяця.

Як повідомляє Bloomberg, призначення Домбровскіса комісаром ЄС з питань торгівлі відображає рішучість ЄС придушити трансатлантичні митні війни, приборкати методи Китаю, які спотворюють ринок і підтримувати світовий торговельний порядок на тлі більш сильних протекціоністських тенденцій.

49-річний Домбровскіс – виконавчий віце-президент Європейської комісії (ЄК), що відповідає за євро, і колишній прем'єр-міністр Латвії. Президент ЄК Урсула фон дер Ляєн призначила його замість ірландця Хогана в межах зміни в її команді, яка також передбачає, що призначений комісаром Ірландії Мюррей МакГіннесс візьме на себе відповідальність за фінансові послуги та ринки капіталу.

Нова посада Домбровскіса допоможе зміцнити політичну єдність і політичну спадкоємність на найбільш прибутковому єдиному ринку в світі з питань міжнародної торгівлі, пише видання.

Домбровскіс візьме на себе важкий портфель, з яким Хоган все ще намагався впоратися, коли пішов у відставку 26 серпня за порушення правил, спрямованих на запобігання поширенню коронавіруса в Ірландії.

До викликів, з якими доведеться зіткнутись новому комісарові з торгівлі Bloomberg відносить можливу ескалацію митної війни з США через субсидії в авіабудуванні, ризик трансатлантичної торговельної війни у зв’язку з цифровими податками ,суперечливі тарифи США на сталь і алюміній з ЄС і торговельні зв'язки з Великобританією після Brexit.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті