Баффет вклав великі кошти в компанію зі зберігання даних у хмарі

Баффет вклав великі кошти в компанію зі зберігання даних у хмарі

Компанія Snowflake тільки збирається вийти на біржу

Баффет вклав великі кошти в компанію зі зберігання даних у хмарі
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Хмарний стартап зі зберігання даних – компанія Snowflake, яка тільки збирається вийти на біржу, повідомила, що Berkshire Hathaway Уоррена Баффета купить у неї частку акцій класу А на $250 млн у ході приватного розміщення, пише Yahoo Finance.

Аналогічний пакет в рамках приватного розміщення купить Salesforce Ventures – венчурний підрозділ розробника програмного забезпечення Salesforce. І Berkshire Hathaway, і Salesforce придбають свої пакети за середньою ціною цього діапазону – $80 за акцію. Загалом в кожен пакет увійде по 3,13 млн акцій.

Snowflake планує провести IPO на біржі Нью-Йорка під тікером SNOW восени 2020 року. Компанія подала заявку в SEC наприкінці серпня. Стартап запропонує інвесторам 28 млн акцій в ціновому діапазоні $75-85 за одну акцію.

Під час останнього раунду залучення інвестицій стартап оцінили в $12 млрд.

Нагадаємо, глава Berkshire Hathaway Уоррен Баффет оголосив в день свого 90-річчя, що його компанія придбала акції кожної з п'яти провідних японських торгових компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло