Захворіло у світі
164,342,171
Померло у світі
3,406,543
Вилікувалось у світі
144,318,293
Захворіло в Україні
2,160,095
Померло в Україні
48,469
Вилікувалось в Україні
1,882,344
AB InBev Efes Україна передала 10 400 упаковок питної води навчальним закладам на Сході України
Реклама

AB InBev Efes Україна передала 10 400 упаковок питної води навчальним закладам на Сході України

Серед одержувачів – 177 установ у Донецькій області та 57 – у Луганській

Этот материал также доступен на русском
AB InBev Efes Україна передала 10 400 упаковок питної води навчальним закладам на Сході України

AB InBev Efes Україна в рамках гуманітарної програми з надання чистої питної води в разі виникнення надзвичайних ситуацій надала гуманітарну допомогу в регіони з недостатнім водопостачанням. На Харківській пивоварні «Рогань» компанія підготувала 10 400 упаковок (93 600 л) слабогазованої питної води для подальшої передачі установам у прифронтовій зоні на Сході України.

На початку серпня на Харківській пивоварні компанії було розлито 93 600 л води по пляшках об'ємом 1,5 л. Після 14-денного карантину і перевірки якості продукції воду передали міжнародній гуманітарній програмі, яка на місці допоможе з її дистрибуцією кінцевим одержувачам. 10 400 упаковок питної води розподілені між дошкільними установами, школами і дитячими будинками поблизу лінії розмежування. Часті перебої з водою тут пов'язані з застарілою інфраструктурою водопостачання й обстрілами, які пошкоджують водопроводи, що ускладнює доступ до чистої питної води. Серед одержувачів – 177 установ у Донецькій області та 57 – у Луганській.

«У цей складний кризовий час люди відчувають нестачу не тільки медичного обладнання та засобів, а й питної води – базової потреби людини. Наша компанія намагається використовувати всі доступні нам можливості, щоб надавати допомогу нужденним, і передача води в рамках гуманітарної програми є ще одним кроком у цьому напрямку», – коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Доступ до чистої питної води в районах, близьких до лінії розмежування, є гострою проблемою. В рамках гуманітарної програми AB InBev Efes Україна допомагає отримати безперешкодний доступ до питної води найуразливішим сім'ям та освітнім установам.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev і регіональної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller; локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill; квасу «Село і люди».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті