Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Кулеба запропонував туристичній організації ООН провести в Україні міжнародний форум

Кулеба запропонував туристичній організації ООН провести в Україні міжнародний форум

Міністр зазначив, що пандемія відкриває нові можливості для України

Кулеба запропонував туристичній організації ООН провести в Україні міжнародний форум
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба й Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН Зураб Пололікашвілі
Фото: mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ Дмитро  Кулеба запропонував Всесвітній туристичній організації ООН (UNWTO) організувати в Україні міжнародний форум. Про це урядовець сказав під час зустрічі в Іспанії з генеральним секретарем UNWTO Зурабом Пололікашвілі, інформує МЗС України.

Зазначається, що Кулеба озвучив ідею провести в Україні міжнародний туристичний форум Всесвітньої туристичної організації, присвячений, зокрема, тематиці внутрішнього та зеленого туризму.

«Не маю сумніву, що Україна стане новою територією на мапі світового туризму, яку іноземці з насолодою відкриють для себе як дещо нове. Розвиток внутрішнього туризму є пріоритетом Президента Володимира Зеленського й уряду України. Я хочу, щоб ми з’єднали зусилля з ВТО задля досягнення цієї мети», – зауважив міністр.

На його думку, варто, не чекаючи завершення пандемії, активно шукати нові форми й методи розвитку туризму, з огляду на важливість туристичної галузі для світової економіки.

Під час зустрічі  сторони обговорили перспективи взаємодії України з UNWTO й залучення механізмів організації до розвитку туристичної галузі України.

Співрозмовники приділили центральну увагу наслідкам пандемії COVID-19 для туристичної галузі, її адаптації до нових реалій. Кулеба зауважив, що пандемія несе для туризму не лише очевидні негативні наслідки, але й несподівані нові можливості. Зокрема, в Україні такі обставини надали імпульс внутрішньому туризму, пробудили цікавість людей до подорожей власною країною.

Пололікашвілі зазначив, що нині цей тренд спостерігається повсюдно, і організація бачить у ньому нові можливості для глобального розвитку внутрішнього, а також сільського туризму.

Нагадаємо, як відіб'ється на розвинутих економіках обмеження у пересуванні й чому не допоможе Zoom, Mind пропонує дізнатись із матеріалу професора Гарвардської школи імені Джона Кеннеді та директора Гарвардської лабораторії зростання, ексміністра планування Венесуели Рікардо Хаусмана для Project-syndicate. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті