1+1 став управителем Українського медіа холдингу Курченка
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

1+1 став управителем Українського медіа холдингу Курченка

У держбюджет компанія платитиме п'ять млн грн щомісяця

1+1 став управителем Українського медіа холдингу Курченка
Фото: фейсбук-сторінка 1+1

За підсумками розгляду пропозицій учасників конкурсу з відбору управителя активами Українського Медіа Холдингу Тендерний комітет Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) більшістю голосів ухвалив рішення про обрання переможцем конкурсу ТОВ «1+1 Інтернет». Про це повідомляється на сайті АРМА.

Переможець відбору, ТОВ «1+1 Інтернет», запропонував найбільш вигідні економічні умови управління активами, зокрема найвищу суму гарантованих щомісячних перерахувань до Державного бюджету у розмірі 5 млн грн, а також прогнозовані надходження до держбюджету у сумі майже п'ять млн грн щомісяця. Натомість пропозиції інших учасників були у кілька разів меншими.

Водночас при розгляді тендерних пропозицій члени Тендерного комітету зауважили наявність колізій у нормах Спеціального закону про АРМА, КПК України та положеннях судової ухвали, якою активи УМХ передано в управління Агентства.

«Це суттєво ускладнило однозначний вибір на користь будь-кого з учасників конкурсу. На підтвердження максимальної об'єктивності, неупередженості та обґрунтованості результатів конкурсу АРМА оприлюднює повний текст відповідного протоколу засідання Тендерного комітету з питань відбору управителів», – наголосили в АРМА.

Зауважується, що надалі має бути проведена оцінка активів та укладено договір про управління між АРМА та ТОВ «1+1 Інтернет». Крім того, у такому випадку управителю необхідне також погодження Антимонопольного комітету на предмет допустимої концентрації активів.

«1 + 1 Інтернет» входить до холдингу «1 + 1 Media». До складу «1+1 Медіа» також входить 7 телеканалів − «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», а також група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа 1+1 video і Вища школа Media & Production.

Як повідомлялося, пошук управителя для арештованих активів «Українського Медіа Холдингу» АРМА почало в середині червня поточного року. Підстава передачі активів в АРМА – ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 9 вересня 2019 року у справі № 757/44199/19-к.

28 серпня (АРМА) завершило прийняття документів від учасників повторного конкурсу з відбору управителя активами Українського Медіа Холдингу. Документи для участі в конкурсі надійшли від шести компаній: ТОВ «Видавничий Дім Масаві», ТОВ «Комунікаційний Хаб «Економіка», ТОВ «Сьогодні Мультимедіа», ТОВ «Об’єднана Медіа Група», ТОВ «Видавництво Український Медіа Дім», ТОВ «1+1 Інтернет».

Згідно з інформацією у відкритих джерелах, засновником УМХ є ексголова Секретаріату президента часів президента Петра Порошенка – Борис Ложкін. У червні 2013 року Борис Ложкін оголосив про укладення угоди з продажу 98% акцій UMH group групі компаній СЄПЕК. Експертна оцінка суми угоди, публікувалася в пресі – $450-500 млн.

Як зазначається у матеріалах ГПУ, «Український медіа холдинг» купив бізнесмен з оточення колишнього президента-втікача Віктора Януковича Сергій Курченко. З лютого 2014 року він переховується в Росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло