Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Євросоюз не визнав місцеві «вибори», що були організовані окупантами у Криму

Євросоюз не визнав місцеві «вибори», що були організовані окупантами у Криму

Також Європейський Союз не визнає незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією

Євросоюз не визнав місцеві «вибори», що були організовані окупантами у Криму
Фото: ukrinform

Європейський Союз заявив про невизнання результатів місцевих та регіональних виборів, які були проведені Російською Федерацією 13 вересня в на території окупованого Криму та у Севастополі, текст заяви представника ЄС оприлюднений на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

«Європейський Союз не визнає незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією та не визнає, таким чином, проведення виборів на Кримському півострові. Будь-хто обраний на організованому Росією голосуванні на Кримському півострові й претендує представляти Крим і Севастополь, не буде визнаватися Євросоюзом як представник цих територій, які є частиною України. Європейський Союз залишається непохитним у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України», – йдеться у заяві.

13 вересня в Росії закінчилися регіональні вибори, які вперше в історії відбувалися протягом трьох днів під приводом протидії поширенню коронавірусу. МЗС України висловив рішучий протест РФ та засудив протиправну організацію і проведення Російською Федерацією 13 вересня 2020 року так званих «виборів» на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Нагадаємо, в Офісі генпрокурора порахували збитки від російської окупації Криму. Сума сягає одного трильйона гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті