Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
UBS вивчає можливість злиття з Credit Suisse – ЗМІ

UBS вивчає можливість злиття з Credit Suisse – ЗМІ

Угода між двома найбільшими швейцарськими фінансовими конгломератами може бути досягнута до початку 2021 року

UBS вивчає можливість злиття з Credit Suisse – ЗМІ
фото www.flickr.com/photos/alex-photos/2435195474

Очільники UBS Group і Credit Suisse Group вивчають можливість злиття для створення одного з найбільших банків Європи. Про це із посиланням на Inside Paradeplatz повідомляє Bloomberg.

Проект, що отримав назву Signal, реалізується головою UBS Акселем Вебером, який працює над ним зі своїм колегою з Credit Suisse Урсом Рохерjv, повідомляє швейцарський фінансовий блог. Вебер вже обговорив цю ідею з міністром фінансів Швейцарії Улі Маурером, і згідно з повідомленням, угода може бути досягнута до початку наступного року.

Банківський сектор Європи знаходиться під тиском, вимагаючи консолідації, оскільки пандемія COVID-19 підсилює опір негативних процентних ставок. Іспанські CaixaBank і Bankia заявили раніше цього місяця, що вони вивчають можливість злиття, щоб сформувати найбільшого кредитора в країні.

Акції Credit Suisse виросли на 2% в Цюріху, а акції UBS – на 1,3%.

Наразі UBS знаходиться в середині процесу зміни керівництва: у листопаді колишній глава ING Groep Ральф Хамерс змінив генерального директора Серджіо Ермотті. Згідно зі звітом, Вебер, ймовірно, залишиться головою об'єднаної компанії, що робить вірогідним, що генеральний директор буде з Credit Suisse.

Згідно зі звітом, злиття може привести до скорочення робочих місць в розмірі від 10% до 20% робочої сили, або 15 000 у всьому світі, пише Inside Paradeplatz.

Нагадаємо: на початку вересня Швейцарська організація з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) заявила, що порушила виконавче провадження проти другого за величиною швейцарського фінансового конгломерату у зв'язку зі справою про шпигунство, про яке стало відомо в минулому році. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті