Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
PepsiCo презентувала напій, здатний боротись із стресом та безсонням

PepsiCo презентувала напій, здатний боротись із стресом та безсонням

Компанія вирішила боротися зі стресом, який відчувають жителі країни на тлі пандемії

PepsiCo презентувала напій, здатний боротись із стресом та безсонням
фото www.flickr.com/photos/davidreid5/23769097232

Американський виробник безалкогольних напоїв PepsiCo вигадав спосіб боротьби із стресом та безсонням у людей, які виникли у людей у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Як повідомляє CNBC, компанія розробила напій, який допоможе допоможе споживачам зняти стрес і розслабитися перед сном. Напій, який отримав назву Driftwell, можна буде замовити через інтернет з грудня, а купити в магазині – з початку 2021 року.

Новий напій містить 200 міліграмів L-теаніна, амінокислоти, які міститься в зеленому і чорному чаї та деяких грибах. Кілька досліджень показали, що цей інгредієнт може поліпшити якість сну і зменшити фізичні симптоми стресу.

Окрім того,Driftwell також містить 10% рекомендованої денної норми магнію. Напій випускається в міні-банках на 7,5 унцій (30 г) і має тільки один аромат: ожиново-лавандовий.

Телеканал повідомляє, що обсяг ринку розслаблюючих напоїв у США є відносно невеликим, хоча їх хоча їх популярність в Японії передбачає, що вони можуть стати частиною повсякденного життя американців.

Невеликі компанії роблять свої власні розслаблюючі напої, додаючи CBD (канабідіол) в газовану воду і рекламуючи їх як засіб для сну або спосіб розслабитися, хоча для підтвердження цих тверджень було проведено мало досліджень. Компанії вдаються до цьогоь це, не дивлячись на те, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів забороняє додавання з'єднання канабісу в їжу і напої. Великі компанії, такі як Pepsi, уникають будь-яких потенційних порушень і поки що не застосовують цей інгредієнт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті