МЕА знизила прогноз росту світового попиту на нафту на 2020 рік

МЕА знизила прогноз росту світового попиту на нафту на 2020 рік

Оновлений прогноз врахував ослаблення ринкових настроїв та зростання кількості нових випадків COVID-19 у світі

МЕА знизила прогноз росту світового попиту на нафту на 2020 рік
фото www.flickr.com/photos/cordjohnsoncoenergy/16037537527

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) у вівторок, 15 вересня, знизило свій прогноз зростання попиту на нафту на 2020 рік, пославшись на «підступний» шлях попереду на тлі ослаблення ринкових настроїв і зростання числа випадків COVID-19, зареєстрованих у всьому світі.

В новому звіті агентство знизило прогноз зростання світового попиту на нафту до 91,7 млн барелів на добу. Це означає скорочення на 8,4 млн б / д в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В серпневому звіті МЕА вказувало зниження на 8,1 млн б / д.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Ми очікуємо, що відновлення попиту на нафту помітно сповільниться в другій половині 2020 року», – заявило МЕА.

Експерти вказали, що не очікують відновлення низки секторів, серед яких авіація, до допандемічного рівня навіть в наступному році.

З початку року ціни на нафту впали приблизно на 40%.

Звіт з'явився невдовзі після того, як ОПЕК знизила прогноз зростання попиту на нафту в 2020 році, пославшись на більш слабке, ніж очікувалося, відновлення в Індії та інших країнах Азії. У понеділок нафтовидобувна група також попередила, що ризики залишатимуться «підвищеними і зміщеними в бік зниження» в першій половині 2021 року.

Нагадаємо: деякі з найбільших світових нафтотрейдерів готуються до можливого відродження надлишку нафти і палива, викликаного COVID-19, скуповуючи гігантські танкери на багатомісячні чартери, щоб при необхідності мати можливість зберігати надлишки барелів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло