Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
ФДМУ оголосив про проведення приватизаційного аукціону Немирівського спиртзаводу

ФДМУ оголосив про проведення приватизаційного аукціону Немирівського спиртзаводу

Цей актив стане першим приватним спиртовим заводом в Україні

ФДМУ оголосив  про проведення приватизаційного аукціону Немирівського спиртзаводу
Немирівський спиртовий завод
фото: vinbazar.com

Фонд державного майна України (ФДМУ) оголосив про проведення першого аукціону об’єктів спиртової галузі – Немирівського МПД (об’єкт ДП «Укрспирт»). Аукціон відбудеться 15 жовтня 2020 року. Про це повідомляється на сайті ФДМУ.

Немирівське МПД виставлено на приватизаційний аукціон першим з переліку об’єктів ДП «Укрспирт», відповідно, цей актив стане першим приватним спиртовим заводом в Україні.

Таким чином, розпочато масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання розробленого за ухваленого за ініціативи Президента України Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», що демонополізує галузь виробництва спирту.

Відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку виробництва спирту в Україні до 1 липня 2021 року – є придбання об’єкту спиртової галузі.

Стартова ціна об’єкта – 49 565 715 гривень.

Нагадаємо: всього на першому етапі приватизації спиртової галузі буде виставлено на прозорі аукціони 16 підприємств, які входять до складу ДП «Укрспирт».

Фонд держмайна України очікує залучити близько 2 млрд гривень від приватизації спиртових заводів ДП «Укрспирт» і концерну «Укрспирт». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті