Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Oracle і TikTok домовилися, як будуть зберігатися дані користувачів, щоб це влаштовувало США

Oracle і TikTok домовилися, як будуть зберігатися дані користувачів, щоб це влаштовувало США

Дані американських користувачів будуть оброблятися і зберігатися тільки в США

Oracle і TikTok домовилися, як будуть зберігатися дані користувачів, щоб це влаштовувало США
фото DR

Американська компанія Oracle підтвердила, що уклала угоду з китайською ByteDance про покупку її сервісу для коротких відео TikTok, повідомляє Bloomberg.

ByteDance вже направила в Мінфін США пропозицію щодо угоди, згідно з якою Oracle буде виступати в якості «надійного технологічного партнера», передає видання.

Зазначається, що Bytedance розмістить глобальний бізнес TikTok в новій компанії з штаб-квартирою в США, а Oracle буде інвестувати в якості міноритарного акціонера.

Дані TikTok по всьому світу будуть незалежно оброблятися Oracle. При цьому дані американських користувачів, з метою національної безпеки, будуть оброблятися і зберігатися в США.

У серпні влада США пригрозила блокуванням TikTok в країні – ByteDance підозрюють у стеженні за користувачами і в передачі їх даних владі Китаю. Сервіс зможе продовжити роботу в країні, якщо продасть частину бізнесу американської компанії до 15 вересня.

ЗМІ писали, що переговори про покупку частини бізнесу TikTok вели Microsoft, Twitter, Oracle і Walmart. 13 вересня Microsoft повідомила, що ByteDance відхилила пропозицію американської компанії про покупку бізнесу TikTok в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Стало відомо, що ByteDance зробила вибір на користь Oracle, яка стане технологічним партнером китайської компанії і буде керувати даними американських користувачів TikTok.

Пізніше  Walmart заявила, що продовжує переговори з ByteDance про купівлю частини TikTok, незважаючи на те, що угода з Oracle просунулася вперед.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті